Taste of the Wild - це високоякісний корм для собак та котів, яка наповнює різноманітністю та смаком. Цей бренд здатен задовольнити будь-які вимоги улюбленця, будь то мініатюрний собачка, чи величезна мастиф. Розділення на категорії, що враховують розмір собаки та її особливості, є перевагою виробника.


Секрет успіху Taste of the Wild полягає у збалансованому харчуванні для цінних білків та нітрогену у своїх продуктах. Використання натуральних інгредієнтів таких як м'ясо копитних тварин, дикі ягоди, гриби та риба з великих водойм світу є безпечними та корисними організму тварини.


Однією з переваг Taste of the Wild є відсутність зерна у складі. Замість того, щоб користуватися зерном, яке можна знайти у більшості дешевих кормів, Taste of the Wild використовує картоплю та так званий графіт. Це виглядає несподівано, але це виключно здорово для тварини.


Упевнений, що ваші улюбленці будуть в захваті будь-якого з продуктів Taste of the Wild. Бренд, який на очах став одним з найкращих та найбільш популярних у сегменті високоякісної їжі для тварин, не забуває завжди зберігати самобутність та здоров'я тварин, і продовжує відкривати нові можливості.


Taste of the Wild HIGH PRAIRIE PUPPY сухой корм для щенков с мясом бизона 12.2 кг
74198614325
В наличии
1
3470 ₴
Taste of the Wild HIGH PRAIRIE PUPPY сухой корм для щенков с мясом бизона 2 кг
74198612413
В наличии
718 ₴
Taste of the Wild HIGH PRAIRIE PUPPY сухой корм для щенков с мясом бизона 5.6 кг
74198614318
В наличии
1777 ₴
Показано с 1 по 12 из 33 (всего 3 страниц)